В Україні розвиватимуть інфраструктуру для електрокарів
Група Нафтогаз і Київська міська державна адміністрація (КМДА) уклали Меморандум про взаємодію та співпрацю щодо створення та розвитку інфраструктури для електричних автомобілів. Сторони домовились об’єднати зусилля у впровадженні енергоефективних та…









