Група Нафтогаз і Київська міська державна адміністрація (КМДА) уклали Меморандум про взаємодію та співпрацю щодо створення та розвитку інфраструктури для електричних автомобілів. Сторони домовились об’єднати зусилля у впровадженні енергоефективних та екологічно безпечних технологій, популяризації використання електрокарів та створення відповідної інфраструктури для їх підзарядки у місті Києві.

Група Нафтогаз планує відкрити щонайменше 50 електричних зарядних станцій в столиці, забезпечивши можливість зарядки електрокарів у всіх районах міста.

«Київ вітає ініціативи, покликані покращити екологічну безпеку міста та продовжує втілювати масштабні проекти в цьому напрямку. Використання відновлювальних джерел енергії завдяки збільшенню кількості зарядних станцій для електрокарів сприятимуть зменшенню викидів шкідливих газів від автомобільного транспорту, а отже — поліпшенню стану атмосферного повітря у Києві, що є одним із пріоритетних напрямів розвитку міста», — зауважив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Зарядна станція, яку встановили в рамках Меморандуму, вже працює на Бессарабській площі у центрі столиці. Там облаштували чотири паркомісця із зарядним комплексом типу EUA-2, що підходить для основних видів електромобілів світових брендів. Середній час зарядки одного автомобіля — до 2,5 годин. Розрахуватися водії можуть банківською карткою за допомогою спеціального додатку на мобільному телефоні.

«Розвиток мережі електрозарядних станцій в українській столиці є важливою складовою стратегії Групи Нафтогаз. З одного боку, ми збільшуємо частку проектів з альтернативної енергетики для досягнення вуглецевої нейтральності у 2040 році. З іншого — робимо свій вагомий внесок у покращення екологічної ситуації в нашій країні. Немає сумніву, що вулиці наших міст і надалі наповнюватимуться безпечним та екологічним електротранспортом. А мережа WeEnergy допоможе підготувати необхідну для цього транспорту інфраструктуру. Ми вдячні КМДА за підтримку наших ініціатив та спільну роботу з розвитку електромобільної галузі», — зазначив Сергій Перелома, перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України».

Від admin