Уже в кінці цього місяця новий додаток з’явився в арсеналі електрокарів Volvo XC40 Reacharge і Polestar 2. На кросовері Volvo його встановлять відразу на заводі, а Polestar 2 придбає його після останнього бездротового оновлення.

Компанії Volvo і Polestar показали спеціальний додаток Range Assistant, за допомогою якого можна оптимізувати запас ходу на електричних моделях марок. Новий софт володіє досить багатим набором функцій, що дозволяють економити заряд АКБ.

Так, додаток може впливати на роботу клімат-контролю, підлаштовуючись під відсоток заряду, що залишився. А ще додаток підказує водієві, що треба змінити в манері їзди, щоб проїхати без підзарядки зайві кілометри.

Крім цього, Range Assistant вміє заздалегідь готувати акумулятор до зарядки, щоб на станції не витрачати на це час. Водієві достатньо вибрати на Google Maps точку зарядка і розумна система почне діяти по дорозі туди. Плюс новий додаток покаже докладний графік витрати заряду. В ході оновлення з’явиться не тільки новий додаток. Будуть покращені системи безпеки, з’являться інформаційні підказки та інше. Range Assistant входить в пакет Volvo Care Package стандартний набір обладнання для шведських електрокарів.

Причому перші чотири роки їм можна користуватися безплатно, далі доведеться оформити підписку.