Заяви про приймання на роботу в поліцейську службу Національної жандармерії Франції можуть трохи збільшитися через новини про те, що поліція отримає парк спортивних автомобілів Alpine A110.

Міністерство внутрішніх справ Франції оголосило, що замовило 26 спорткарів A110 Pure, базової моделі в лінійці спортивних автомобілів Alpine, в рамках процесу «омолодження і модернізації» поліцейського парку. Нові спорткари займуть місце Renault Megane RS, які служать в жандармерії з 2011 року. І хоча двомісний A110 не так практичний, як старий Renaultsport Megane, він повинен бути набагато швидшим.

A110 Pure оснащений 1,8-літровим чотирициліндровим двигуном з турбонаддувом, що розвиває 249 к.с. До сотні такий спорткар розженеться всього за 4,5 секунди, а його максимальна швидкість складатиме 250 км год.

Для французької жандармерії це не перший досвід володіння спорткарів Alpine. Ще в 1960-х роках французькі поліцейські використовували оригінальний A110. Нові автомобілі будуть оснащені поліцейськими ліхтарями, сиренами та радіоустаткуванням від спеціалізованої компанії з переобладнання Durisotti.

З новим транспортом жандарми зможуть стежити за безпекою дорожнього руху, відстежуючи лихачів на дорогах. А ще швидкі спорткари зможуть допомогти боротися з незаконним обігом наркотиків, пояснюєте своє рішення Міністерство внутрішніх справ.

Існує безліч машин, які можуть обігнати Alpine, і його маневреність може здатися не дуже придатною для роботи на автомагістралях. Але французька влада любить купувати вітчизняні продукти. Місцеві ЗМІ пишуть, що за цим можуть наступити й інші замовлення Alpine, враховуючи, що на підході позашляховик Alpine і чотиридверний GT.