Ексклюзивний CUPRA Formentor VZ5 найпотужніша і високопродуктивна версія кросовера іспанської марки. Володіючи потужністю в 390 к.с. і більш агресивним іміджем, обмежена серія в 700 екземплярів надійде у продаж в листопаді.

Свою третю річницю марка CUPRA зазначила стильно, представивши найпотужнішу з коли-небудь створених нею моделей. Спортивна фірма утворилася з конкретною роллю, яка полягає не тільки в розробці спортивних і високопродуктивних версій SEAT, але також проведенні електрифікації на високому рівні. Так народився спортивний кросовер CUPRA Formentor, який досяг свого максимальної пишноти та рівня у 2021 році.

Нова модель отримала під капот один з найпотужніших двигунів. Це 2,5-літровий 5-циліндровий двигун TFSI. Іспанська модель розвиває максимальну потужність в 390 к.с. і передає її через автоматичну коробку передач з подвійним зчепленням, 7-ступеневу DSG і повний привід 4Drive.

Фахівці CUPRA подбали про налаштування цієї версії з точністю до міліметра, особливо щодо шасі. У моделі з’явилося адаптивна підвіска з 15 рівнями регулювання і новими пружинами, які зменшили висоту кузова до землі на 10 мм в порівнянні з 310-сильним Formentor VZ.

Естетично кросовер відрізняється особливими деталями: мідними спицями 20-дюймових легкосплавних дисків, гальмівними супортами Akebono і кришками чотирьох вихлопних труб, які знаходяться в новому положенні.

У салоні Formentor VZ5 передні спортивні сидіння CUP Supersport оббиті тонкою чорною або синьою шкірою з мідною прострочкою. Цей же декор використовується на цифровий приладової панелі та екрані мультимедійного комплексу. Бренд випустить всього 7000 примірників новинки для всього світу. Приймання замовлень почнеться з листопада 2021 року.