З ростом популярності позашляховиків і кросоверів не дивно, що ми починаємо бачити, як майже кожен гравець в автомобільній промисловості катає свої версії по червоній килимовій доріжці. Що цікаво, так це тонка конкуренція між деякими з більш преміальних імен, щоб спробувати завоювати сегмент «продуктивності позашляховика».
До цього часу ми бачили деякі виняткові зусилля від таких компаній, як Lamborghini з Urus і BMW з X6, але новий (старий) прибув і він називається Cayenne Turbo GT, готовий повернути собі трон. Судячи з недавнього огляду Мета Уотсона з CarWow, можна з упевненістю припустити, що Porsche не вжив жодних скорочень, щоб перетворити свій розкішний позашляховик в зірку треку. Візуально Turbo GT дуже сильно виділяється на тлі звичайного Cayenne Turbo.

Тепер ми бачимо більш агресивний дизайн з великими повітрозабірниками, 22-дюймовими пофарбованими в золото колесами, деякими аеродинамічні деталі та, звичайно ж, декількома деталями з вуглецевого волокна, щоб продемонструвати свій родовід. Інтер’єр настільки вражає, наскільки ви могли б очікувати. Porsche був щедрий з Алькантарою для Turbo GT, тому, що весь салон, здається, оповитий плюшевим матеріалом, а потім в поєднанні з тонкою золотим оздобленням, щоб відповідати екстер’єру. Тепер, очевидно, що все це косметичний сліпучий засіб повинен бути підкріплений разючою потужністю, тому розгляньмо деякі цифри на аркуші специфікацій.

Після деякого перетасування підрозділу Porsche GT, 4,0-літровий твін-турбо V8 здатний передавати 640 к.с. і 840 Нм крутного моменту колесам через 8 ступневу автоматичну коробку передач. Ви також отримуєте додаткові функції, подібні вуглецево керамічним гальмам і 10-поршневим гальмівним супортам. Отже, наскільки добрі ці нові специфікації будуть на асфальті? Якщо реакція Уотсона була достатньо переконливою, Turbo GT досить швидкий. Крім того, його керованість не менше вражає.
Насправді потрібно не більше 15 секунд водіння Turbo GT в режимі sports plus, щоб назвати його «найкращим за керованістю і самим спортивним позашляховиком». І з часом від 0 до 100 км годину за 3,1 секунди, хто буде сперечатися?

