Гендиректор Alfa Romeo Жан-Філіп Імпарато напередодні заявив, що марка збирається випускати по одній автоновинки в рік до 2026 року. І почне вона з серійної версії концепту компактного кросовера Tonale у 2022 році.

Спочатку Alfa Romeo Tonale збиралися вивести його на ринок в нинішньому році, однак після запуску новинки все перенесли на березень майбутнього року. Такий термін Reuters назвав гендиректор Alfa Romeo Жан-Філіп Імпарато. Причина перенесення невдоволення Імапарато продуктивністю підключаємого гібрида.

В цілому ж, як зазначив у розмові з журналістами гендиректор, з 2027 року всі нові Alfa Romeo будуть електричними. Раніше він заявляв, що Alfa Romeo доведеться поліпшити свою бізнес-модель: мова йшла про появу в модельному ряду бренду двох нових кросоверів.

Це Tonale і не названий паркетник з більш компактними розмірами. А ще в Alfa Romeo вирішили зробити акцент на задоволенні від водіння, а не на технологіях. Напевно, багато хто чув висловлювання Імпарато, який заявив, що він не хоче продавати «iPad з автомобілем».

Alfa Romeo також збирається відмовитися від платформи Giorgio, яка лежить в основі як Giulia, так і Stelvio. Її змінять на архітектуру STLA-large, яку він розділить з Maserati.