Новий Chevrolet Corvette Z06 обіцяє стати кільцевим звіром, адже він не тільки матиме спеціально налаштовану раму для траси, але і стане варіантом модельного ряду з найбільшою передачею технологій конкурентної версії моделі, успішного Chevrolet Corvette C8.

Це буде перша поліпшена версія нового покоління центрального двигуна Corvette, і її презентація вже дуже близька, що бренд підтвердив під час недавнього видання 24 годин Ле-Мана, яке відбудеться 26 жовтня. Ця версія буде розширена і дебютує з аеродинамічною конфігурацією.

В останні місяці ми змогли побачити кілька легких камуфляжних прототипів, відхиливши по всьому світу, в тому числі макет Nordschleife комплексу Нюрбургринга. Трек, який був ретельно використаний випробувальною командою Chevy під час розробки нинішнього Corvette Stingray. Так що слід очікувати, що новий варіант Z06 зробить багато кіл по цій трасі, перш ніж досягне дилерських центрів.

Новий Corvette Z06 вже підтверджено, але на цей момент немає ніякої офіційної інформації про модель, крім дати її презентації. Що не завадило появі численних повідомлень з США, а тепер і з оточення німецької траси, де знаходиться тестова команда американської марки.

На відео видно прототип нового Chevrolet Corvette Z06 на асфальті німецької траси, а  коректувальник, що відповідає за зображення, робить дуже цікавий аналіз часу кола моделі. За словами Carspotter Jeroen, найшвидші кола прототипів нового середньомоторного Chevrolet Corvette Z06 складають близько 7: 12.64.

На тій же трасі варіанти Z06 попереднього покоління моделі досягли часу 7:13.90 у 2017 році. Для порівняння час таких моделей, як Porsche 911 GT3 та Dodge Viper ACR минулого покоління 7: 12.7 і 7: 12.13 відповідно. Майте на увазі, що цей час було отримано під час швидких кіл, зроблених з чіткою трасою, і розрахунковий час нового Corvette Z06 було взято під час кіл зі звичайним рухом німецької траси.

Це говорить про те, що модель здатна досягти кращих показників в наступних заїздах.