Ferrari 250 GT SWB California Spyder одним з найбажаніших з усіх класичних автомобілів, а 106 оригіналів можуть перейти з рук в руки за більш ніж 16 мільйонів доларів. Це у два рази більше, якщо говорити про один з рідкісних автомобілів.

Що тут скажеш коли навіть підроблений Spyder, побудований для Ferris Bueller’s Day Off, був проданий майже за 400 000 доларів у 2020 році. Це означає, що навіть більшість автолюбителів не можуть собі цього дозволити, а деякі з тих, хто може, настільки пам’ятають про цінності, що не можуть насолоджуватися тим, що дійсно їздять на своїх автомобілях стільки, скільки їм хотілося б.

На ринку працює британська компанія GTO Engineering, яка вже добре відома своїми 250 GT SWB Revival і 250 Testa Rossa Revival. За 1,04-1,18 млн доларів в залежності від автомобіля-донора та остаточної специфікації, її інженери побудують вам SWB Spyder Revival, який виглядає майже як оригінальний автомобіль з критими фарами 1960 року.

Автомобіль-донор повинен бути Ferrari, щоб новий автомобіль міг легально носити при собі посвідчення особи Ferrari, і GTO каже, що він не буде нічого різати, що можна було б відновити та зберегти. Щось на зразок пошкодженого вогнем або розбитого авто вартістю не менше як 150 000 доларів було б ідеальним кандидатом.

Процес складання містить масивні 1500 годин роботи з виготовлення алюмінієвого кузова ручної форми та зміцненню шасі, щоб зробити його більш жорстким, ніж оригінал. Звідти покупці отримують вибір між збереженням стандартного 3,0-літрового V12ілі оновленням до 3,5 або 4,0-літрових версій і можуть вибрати чотириступеневу механічну або п’ятиступеневу механічну коробку передач.

Цікаво, хто купує такий автомобіль? GTO Engineering повідомила, що покупці автомобілів інтригуючи різноманітна група. Деякі просто не можуть дозволити собі справжню річ, в той час, як в інших оригінальна і захована річ, але вони хочуть, щоб вона виглядала і їздила так само. Біль того вони можуть відчувати себе більш розслаблено в водінні, “ніби водіння автомобіля за 1 мільйон доларів може коли-небудь бути розслабленням”.

І деякі насправді володіли оригінальним Spyder в минулому, але продавалися до того, як ціни дійсно збожеволіли, і тепер не можуть дозволити собі знову почухати цю сверблячку.