Західні видання опублікували фотографії, на яких зображений прототип гібридного Chevy Corvette E-Ray. У повністю електричному режимі водіння, прототип рухається практично безшумно.

Шанувальники Chevy Corvette, ймовірно, дуже чекають появи в виставкових залах бренду недавно представленого Corvette Z06 2023 модельного року, який буде офіційно представлений 26 жовтня 2021 року. Однак є ще один варіант Corvette, про який повідомлялося кілька разів раніше.

Ми говоримо про Corvette E-Ray, який нібито буде оснащений електрифікованим силовим агрегатом електромотор буде встановлений на передній осі. Однак на цей раз прототип Corvette, “одягнений” в легкий камуфляж, був помічений західними журналістами й при цьому він практично не видавав ніякого шуму.

Якщо вірити попереднім чуткам про Corvette E-Ray, то силовий агрегат новинки може працювати в повністю електричному режимі, рухаючись зі швидкістю 40-56 км год. Слід зазначити, що передбачувана гібридна силова установка Corvette E-Ray буде здатна виробляти до 650 кінських сил потужності (484 кіловат).

Двигуном внутрішнього згоряння залишиться нинішній 6,2-літровий LT2 V8 потужністю 490-495 к.с. (365-369 кВт). Додатковий електрично двигун нібито дозволить електрифікованого Vette розганятися від нуля до 100 км на годину приблизно за 2,0 секунди.