Гібридний кросовер Honda HR-V нової генерації дебютував в Європі. За підсумками поновлення компактний кросовер відрізняється переосмисленою зовнішністю та інтер’єром. Паркетнику подарували купе подібний кузов з агресивною головною частиною, вузькою оптикою і вбудованими ґратами радіатора.
Акумулятор з гібридною установкою в новому HR-V розташували не під підлогою салону, а в нижній частині багажного відділення. У зв’язку з цим обсяг багажника зменшився на 32% в порівнянні з попередньою моделлю. В інтер’єрі красується приладова панель на 7 дюймів і 9-дюймовий екран інформаційно-розважального комплексу, запозиченого у Honda Jazz. Передбачений зв’язок з додатками Android Auto та Apple CarPlay.

У стартовому виконанні Elegance передбачені: передні фари на світлодіодах, диски коліс на 18 дюймів, підігрів крісел, парктроніки, відеокамера заднього огляду з опцією безконтактного доступу, а також моніторинг «мертвих» зон, асистент утриманні автомобіля в смузі руху та інтелектуальний круїз-контроль.

У списку моторів HR-V вказується гібридний агрегат, презентований у 2019 році на спорідненої моделі Jazz. Він заснований на 1,5 літровому бензиновому двигуні, тяговий електродвигун і літій-іонний акумулятор. В цілому модель видає 253 Нм і 131 к.с. Це на 22 «коні» вище, ніж у Jazz.
Вартість кросовера для британського авторинку стартує від 36200 доларів за актуальним курсом валют.