Оновлений Ford Focus 2022 отримає величезний екран і трансмісію для м’яких гібридів. Ford виконав оновлення в середині циклу для Ford Focus 2022, яке включає лише незначні зміни в обшивці автомобіля. Трохи більш істотних модифікацій під ним, спрямовані на підвищення безпеки, економічності та привабливості виставкового залу, включаючи опціональний найбільший у своєму класі 13.2-дюймовий інформаційно розважальний екран з новітньою технологією Ford SYNC 4.

На перший погляд, Ford Focus 2022 року не виглядає радикально відмінним від версії минулого генерації. Модель оснащена світлодіодними фарами з вбудованими протитуманними фарами й більш характерними ходовими вогнями денного світла, а задні світлодіоди мають новий світловий малюнок. Передня частина отримала широку верхню решітку радіатора з глянсовою блискучою окантовкою і горизонтальними перекладинами.

З технічної точки зору найбільша новина полягає в можливості передачі подвійного зчеплення з сімома швидкостями з моторами на 123 к.с. і 153 к.с. 2.3-літровий агрегат EcoBoost потужністю 276 к.с. залишився без змін. Новий дизайн легкосплавних дисків, новий варіант забарвлення кузова. Усередині салону новий комплект сидінь, розроблених власними силами, замінює Recaros старого автомобіля.

Focus отримав новітню систему зв’язку Ford Sync 4 з доступом до онлайн-сервісів, можливість приймати поновлення через бездротову мережу і керувати ними через додаток для смартфона FordPass. Новинка може похвалитися великим 13,2-дюймовим центральним сенсорним екраном. Ford стверджує, що інтерфейс став більш інтуїтивно зрозумілим, але багато людей не погодяться, коли дізнаються, що жорсткі клавіші для опалення та вентиляції замінили елементами управління на екрані.

Від auto-portal