Близько трьох років тому, італійська компанія Automobili Amos відродила Lancia Delta Integrale як сучасного хот-хетча, який крім усього іншого отримав непомірно високу ціну. Тепер ми раді дізнатися, що у самій Lancia серйозні плани на майбутнє для цієї легендарної моделі.

Електрокар Lancia Delta з’явиться у 2026 році. І це не просто чутки, новий генеральний директор Lancia Лука Наполітано недавно дав інтерв’ю місцевому виданню Corriere della Sera, підтвердивши, що Delta “повернеться до життя” приблизно через чотири роки.

«Всі хочуть повернення Delta, і це не може не входити в наші плани. “Він повернеться, і це буде справжня Delta: захопливий автомобіль, маніфест прогресу і технологій. І, звичайно ж, він буде повністю електричним», сказав пан Наполітано.

На цей момент подробиць про новинку небагато, хоча Lancia дійсно має сенс використовувати чинну платформу з модельного ряду концерну Stellantis для нової Delta. Швидше за все, це буде еволюція архітектури, раніше відомої як eVMP, створеної в епоху PSA, яка розвинеться в STLA Medium. З чуток, будуть використані твердотілі батареї, що забезпечують дальність ходу до 700 кілометрів на одній зарядці.

Але перед запуском Delta Lancia нарешті представить нове покоління Ypsilon. Невеликий автомобільчик продається на ринку у своєму нинішньому вигляді вже 10 років.