Цей G-Class виділяється серед більшості інших, які ви побачите на дорогах загального користування, а полягає все в тому, що він з двома дверима і кабріолет. Фактично, це один з 200 екземплярів G500 Cabriolet Final Edition, який був представлений на автосалоні у Франкфурті у 2013 році в ознаменування закінчення виробництва дводверних кабріолетів.

Лістинг RM Sotheby’s підтверджує, що автомобіль покинув завод в Граці, Австрія, 21 жовтня 2013 року і був доставлений в дилерський центр Мюнхена два дні по тому. Він забарвлений в відтінок, який отримав назву Designo Platinum Black, який був доповнений хромованою решіткою радіатора в стилі AMG, хромованою обробкою талії та хромованими значками V8. Він також оснащений матовим алюмінієвим підсвічуванням «Final Edition 200». Складаний м’який верх має коричневе покриття. У салоні шкіра Designo коричневого кольору, щоб відповідати м’якому верху. Попри те, що G500 Cabriolet Final Edition має тільки двоє дверей, вона пропонує місця для чотирьох осіб і надійним способом виділитися, навіть якщо власник жив десь на кшталт Монте-Карло.

Потужність забезпечується 5,5-літровим атмосферним V8 потужністю 388 к.с. і 540 Нм крутного моменту. Укупі з двигуном 7G-Tronic 7G-Tronic з семи ступеневою автоматичною коробкою передач, що приводить в рух всі чотири колеса. Лістинг підтверджує, що автомобіль проїхав лише 5452 км.

Через пару днів авто відправляється на аукціон, його орієнтовна ціна – 400000 доларів.