Модернізований кросовер Nissan Kicks почне продаватися в автосалонах Китаю з жовтня цього року. Ця модель вийшла в довжину на 4,3 метра. Вона могла б прийти на заміну покинутому автомобільний ринок купе образному кросоверу Juke або морально застарілому Terrano.

На цю мить модель вже доступна для покупки в Таїланді та Америці. Зараз наспіло оновлення і для китайського ринку. Над складанням кросовера там працює спільний завод Dongfeng Nissan. Оновлення Nissan Kicks в Китаї сталося за аналогічною програмою, що і для інших авторинків. Зокрема паркетник придбав переосмислену оптику на світлодіодах, бампери, а також підрослу радіаторну решітку. Ліхтарі Nissan Kicks в задній частині пропонуються з новою начинкою. Тепер між ними красується перемичка червоного кольору для додаткового декорування.

Виконання Kicks для КНР  отримало новий інформаційно-розважальний комплекс і електромеханічний ручник. Розробники подарували кросоверу кліматичну установку. При цьому для інших авторинків вона пропонувалася спочатку. Унікальною пропозицією для водіїв з Китаю стане електроприводний люк, який відсутній в моделі для інших авторинків.

Кросовер Kicks доступний з єдиним бензиновим 1.5-літровим мотором потужністю 122 кінських сили. Для інших авторинків на вибір представлений 1.6-літровий агрегат. У парі з ним функціонує механічна коробка передач і варіатор. Привід у новинки буде виключно передній. Модернізований Nissan Kicks з’явиться в автосалонах Китаю вже в жовтні цього року.

Від auto-portal