Porsche працює над повним відновленням модельного ряду Cayenne, що привнесе зміни для виконання Coupe. Напередодні це оновлення помітили фотошпигуни.

Штаб-квартира Porsche зараз знаходиться на півдні Європи. Тут проходить серія випробувань з парком прототипів нового модельного ряду Cayenne. Кросовер скоро піддасться серйозному оновленню, що позначиться на виконанні Coupe. Новинку помітили при проведенні випробувань на дорозі загального користування.

При першому погляді може здатися, що прототип позбувся камуфляжу. Але на передній частині кузова він все-таки присутній. Ніяких радикальних змін не відбудеться. При цьому модель буде адаптована до нового дизайну бренду.

Що стосується задньої частини, серйозних змін не буде. Задні ліхтарі збережуть свою форму, але отримають новий підпис внутрішнього освітлення. Параметри настройки будуть розширені, щоб запропонувати автолюбителям ще більше можливостей. Porsche направить значну частину своїх ресурсів на поліпшення технологічного обладнання, особливо з точки зору можливостей підключення, комфорту і безпеки. Не варто забувати й про можливість введення нових варіантів оформлення інтер’єру.

З приводу механічної частини, то і тут великих сюрпризів не буде. Нове купе буде продаватися поряд з широким вибором бензинових двигунів. Також будуть доступні кілька гібридних версій. Модель отримає тягу 4×4 та автоматичну трансмісію. Запуск нового Cayenne Coupe не за горами. Не виключено, що це станеться разом з новим Cayenne. Обидві моделі надійдуть в європейські дилерські центри в першій половині 2022 року.