HYVIA представляє прототип Renault Master Van H2-TECH. Автомобіль без викидів CO2 зі збільшеним пробігом і швидкої заправкою.
Ці прототипи стануть першою практичною демонстрацією унікальної комплексної екосистеми HYVIA, до якої увійдуть рішення з виробництва та доставлення екологічного водню, а також лінійка легких комерційних автомобілів з силовими установками на паливних елементах. Збірка почнеться у Франції до кінця року.

“Я з гордістю представляю наші перші водневі прототипи. HYVIA розробляє рішення водневої мобільності, адаптовані до потреб клієнтів і сучасної економіки. Ми зможемо розгорнути повну екосистему на окремих територіях і для комерційних автопарків, а також забезпечимо безвуглецеву експлуатацію транспорту. HYVIA швидко розвивається завдяки зусиллям і напрацюванням двох лідерів у своїх галузях: Renault Group і Plug Power” наводить пресслужба компанії слова Девіда Холдербаха, генерального директора HYVIA.

Крім того, компанія Renault представила прототип Renault Master Van H2-TECH. Він підходить для бізнесу, великих замовників, автопарків та місцевих спільнот. Водневі силові установки особливо актуальні для легкого комерційного транспорту, тому, що дозволяють збільшити пробіг при перевезенні важких вантажів і активної експлуатації.

Master Van H2-TECH повинен вийти на ринок у 2022 році. Це великий фургон для перевезення товарів з об’ємом вантажного відсіку 12 м3 і пробігом до 500 км.

Master Van H2-TECH оснащується системою паливних елементів потужністю 30 кВт, акумулятором на 33 кВт-год і резервуарами на 6 кг водню (4 резервуари по 1,5 кг).

Воднева заправна станція HYVIA дозволяє заправитися приблизно за 5 хвилин, а сам процес не складніше заправки бензином, що серйозно розширює можливості експлуатації автомобіля. Водень може подаватися під тиском 350 і 700 барів.

Станція працює наступним чином: водень виробляється на місці за допомогою електролізу або поставляється автоцистернами. На станції водень стискається для зберігання, а потім заправляється в автомобіль. При цьому пріоритетна увага приділяється безпеці ця система відповідає всім технічним нормам. Водневі заправні станції можна буде купити або взяти в оренду.

Ці прототипи є першою демонстрацією комплексної екосистеми HYVIA. Вона містить виробництво водню на електролітичних установках, доставляння до заправних станцій, а також лінійку легких комерційних автомобілів з силовими установками на паливних елементах (Van, Chassis Cab і Citybus), яка з’явиться на додаток до акумуляторних електромобілів.