Японська корпорація Toyota провела реєстрацію товарного знака, призначеного для нової моделі GX550, яка продовжить ряд позашляховиків GX. Даний захід відбувся на ринку Коста Ріки. Ніяких подробиць на рахунок того, якими характеристиками володітиме автомобіль з модельного ряду преміальних позашляховиків GX, поки немає. Також не ясно, які екстер’єр та інтер’єр отримає машина.

На думку експертів, патентування абсолютно нової моделі зовсім не випадково. Річ у тім, що Lexus GX460 був модернізований зовсім недавно, отримавши деякі зміни у своєму обладнанні. З цього випливає, що очікувати ще одного поновлення для автомобіля не доводиться, і в найближчі роки він залишиться у своєму актуальному виконанні. Цілком ймовірно, з шильдиком GX550 найближчим часом зможе дебютувати новий позашляховик, який буде оснащений бі-турбованим шестициліндровим мотором, віддача якого досягає 409 «коней». Цим двигуном з новинкою повинен поділитися Toyota Land Cruiser 300. Втім, остаточної ясності з цього приводу немає, тому можна однаково впевнено припускати, що з даними шильдиком на ринку дебютує абсолютно новий автомобіль або ж це ім’я придбає одна з наявних моделей.

Також не виключено, що патентування знака проведено з єдиної причини, щоб його не отримав у своє розпорядження будь-який інший автовиробник. Якщо Lexus все ж таки зважиться на випуск нової машини, то вона стане черговим дебютантом слідом за моделями із серії LX, які наразі переживають повну зміну поколінь. Їх дебют запланований розробником на 2022 рік.