Toyota знаходиться в процесі оновлення лінійки пікапів, яка почалася з Tundra 2022 року. Його інші пропозиції з кузовом на рамі також зазнають значних змін, включаючи пікап середнього розміру Tacoma. Tacoma вже перевершує американські пікапи середнього розміру, такі як Chevrolet Colorado й Ford Ranger, і поліпшення нового покоління допоможуть продовжити його успіх.

Нова Tacoma буде побудована на новій рамній платформі Toyota TNGA-F, яка підтримує нову Tundra, а також стане основою майбутніх позашляховиків Sequoia і 4Runner. Tacoma, як і Tundra, швидше за все, замінить задню ресорну підвіску на гвинтові пружини, що має поліпшити маневровість моделі на дорозі.

Як видно на рендері моделі TRD Pro, ми очікуємо, що Tacoma запозичить деякі дизайнерські рішення від нової Tundra, особливо в решітці радіатора, фарах і задніх ліхтарях. Швидше за все, він як і раніше буде пропонуватися у варіантах кузова з різною довжиною кабіни.

Чутки припускають, що нова Tacoma може використовувати чотирициліндровий двигун з турбонаддувом, і це повинно бути поліпшенням у порівнянні з опціональним 3,5-літровим двигуном V6 нинішньої Tacoma, який розвиває потужність 278 кінських сил. Також може з’явиться новий 2,4-літровий агрегат, який видає 275 кінських сил і гібридна версія. Toyota стверджує, що до 2025 року у неї буде електрифікована версія кожної моделі у своїй лінійці. Автоматична коробка передач буде стандартною, але можливо Toyota продовжить пропонувати механічну коробку передач в новій Tacoma.

Як і у випадку з новою Tundra, кабіна Tacoma буде краще обладнана, ніж у нинішнього покоління, з більш хорошими матеріалами. Чекайте збільшений тачскрін,  інформаційно-розважальну систему Toyota зі стандартними бездротовими функціями Apple CarPlay та Android Auto і кластера цифрових датчиків.

Незабаром ми повинні отримати більш детальну інформацію про нову Toyota Tacoma, оскільки компанія вже тестує прототипи. Очікується, що новий пікап дебютує у 2022 році та надійде в продаж до кінця року, хоча також можливо, що він може з’явитися після 4Runner і Sequoia у 2024 модельному році.