Tesla є провідним виробником електромобілів у світі. Протягом багатьох років скептики погоджувалися, що це тільки питання часу, коли все зміниться. З усіма привабливими продуктами, які надходять від інших автовиробників, Tesla просто не зможе залишатися на вершині. Однак, попри прогнози, а також багато інших електромобілів, що надходять на ринок, Tesla залишається набагато попереду конкурентів.

З усіх конкурентів Tesla – Volkswagen Group найкраще підходить для того, щоб не дати автовиробникові Кремнієвої долини можливість заробити свої гроші. VW Group величезна компанія, і у неї безліч брендів під її парасолькою. Більш того, він вже довів, що може виробляти привабливі електромобілі та пропонувати велику цінність.

Генеральний директор VW Group Герберт Дисс протягом деякого часу ясно дав зрозуміти, що він планує вкрасти частку ринку у Tesla і, в кінцевому підсумку, перевершити повністю електричний бренд як світового продавця електромобілів по всьому світу. Дисс не говорить про те, щоб це відбудеться через 10 або 20 років, а вважає, що VW зможе впоратися з цим до 2025 року.

VW Group заявляє, що до 2030 року запустить близько 70 автомобілів на батарейках по всьому світу. Зовсім недавно він додав, що планує посилити свою стратегію продажів електромобілів в США. Це сталося після того, як Volkswagen дізнався про план президента Байдена щодо сприяння впровадженню електромобілів.

На думку аналітиків LMC Automotive, VW вже знаходиться на шляху до того, щоб обігнати частку Tesla на світовому ринку до 2025 року. Однак такий прогноз в цей час досить складний, тому що Tesla знаходиться в процесі будівництва двох нових заводів, одного в Техасі та одного в Німеччині. Обидва повинні відкритися для виробництва до кінця 2021 року.

Tesla продає рекордну кількість автомобілів, хоча її автомобілі більше не мають права на податковий кредит на електромобілі в США. Крім того, бренд продовжує підвищувати ціни через стрімкий попит.

З 70 електромобілями, які надійдуть від VW до 2030 року, велика ймовірність, що він в кінцевому підсумку наздожене Tesla. Однак 2025-й дуже висока мета. Де буде Tesla у 2025 році? 2030? Чи буде у нього ще більше заводів по всьому світу? Чи буде у нього, нарешті, ще багато моделей на ринку? Тут так багато питань без відповіді, що прогноз LMC Automotive здається ризикованим.