Другий електричний позашляховик німецької марки ID.5 GTX 2022 року показаний на нових шпигунських фотографіях з німецької траси в Нюрбургринзі. Він демонструє свої високі характеристики й остаточну конфігурацію. Комерційний запуск моделі намічається на весну наступного року.

На нових шпигунських фотографіях представлений прототип з новим дизайном фар і трьома вертикальними світлодіодними прожекторами на кінцях бампера. Новинка продовжує приховувати дизайн зони решітки та частини бампера. Іномарка демонструє свій спортивний силует у відкритому вигляді. При цьому зберігає камуфляж на бампері, який ховає світлову смугу між задньою оптикою.

ID.5 GTX матиме той же інтер’єр, що і знайомий електричний позашляховик бренду. Однак інженери зменшили простір для голови пасажирів заднього ряду.

У механічної частини новин не буде, оскільки комплект електродвигуна буде таким же, як в ID.4 GTX. Модель надає руху два електроагрегати: передній на 75 кВт і задній на 150 кВт загальною потужністю на 299 к.с. Цього є достатньо для спортивної версії нового Volkswagen ID.5, яка також матиме інші модифікації. В якості опції модель покладається на повний привід. Максимальний запас ходу складає близько 460 кілометрів пробігу.