У 2019 році в Англії з’явилася нова фірма Fering Technologies, яка тільки зараз представила свою дебютну модель крутий всюдихід Fering Pioneer, що отримає дальність ходу до 7000 км

Всюдихід Fering Pioneer схожий на популярний позашляховик Hummer, тільки ось розроблявся він не для потреб армії. Однак це не завадило йому запозичити у «Хаммера» концепцію: це автомобіль підвищеної прохідності для виїздів в далекі куточки світу, а також для проведення рятувальних операцій. Fering Pioneer має дворядну кабіну і вантажний відсік.

Англійці створювали свій всюдихід з нуля. Базується він на рамі з незвичайною формою лонжеронів, а його кузов являє собою алюмінієвий просторовий каркас з панелями з легких композитних матеріалів. Капот всюдихода і його двері обтягнуті особливим м’яким і щільним матеріалом, що нагадує той, з якого шиють похідні намети. Довжина Pioneer перевищує 5,52 метра при ширині у два метри. Висота трохи більше ніж 1,97 метра.

А ось заявлена ​​суха маса всюдихода всього 1500 кг. Вантажне навантаження теж півтори тонни. За працездатність Fering Pioneer відповідає гібрид, що складається з двох електромоторів і акумулятор на 20 кВт год. Електричний пробіг невеликий всього 80 км. Також новинці дістається генератор, трициліндровий 800-кубовий турбодизель від Smart, який переробили для роботи на біопаливі.
Його потужність 95 к.с. В середньому такий біодизель витрачає всього 4,7 літра на кожну сотню пробігу. А ще позашляховик отримує кілька паливних баків. З максимальним запасом біосолярки Fering Pioneer подолає без дозаправлення до 7 000 км.

Якщо така дальність поїздки не потрібна, то частина паливних баків можна замінити на місткості з питною водою. Fering Pioneer має модульну конструкцію, так що обладнати його можна генераторами самих різних різновидів, навіть водневими паливними елементами. Також цей проєкт передбачає створення всюдихода з колісною формулою 6×6. Величину дорожнього просвіту тут також можна регулювати, максимальне значення 80 см.

На твердій поверхні всюдихід вдасться розігнати до 125 кілометрів на годину. Тепер компанія тестує свій перший прототип Fering Pioneer. У серію всюдихід вийде в першій половині 2022 року, поки ж автомобіль презентували потенційним замовникам.