Вітчизняні та світові експерти на регулярній основі формують різні рейтинги автомобілів, доступних на ринку. Напередодні своїм баченням того, які ж моделі з сегмента кросоверів можна назвати найнадійнішими, поділилися британські фахівці.

Відповідно їхнім аналізам, а також відгуками власників придбаних SUV-представників, виявилося, що список найнадійніших паркетників очолив крос Skoda Kodiaq. Дану модель більшість автолюбителів вибирає через те, що вона має сучасний інтер’єр, виконаний з якісних матеріалів, демонструє високу надійність ходової частини, а також може комплектуватися різними видами двигунів.

На другій позиції розташувався корейський крос Hyundai Kona, а замкнув трійку японський паркетник Mazda CX-5. Ці моделі відрізняє сучасне виконання, практичність, хороша керованість і стильний зовнішній вигляд.

Четверта позиція у японського кросу Lexus NX. Цей SUV-представник виявився єдиним преміальним автомобілем, що знаходиться в першій п’ятірці найбільш надійних моделей.

Замкнув п’ятірку кращих німецький крос Volkswagen T-Roc, який, по суті є європейською модифікацією чеського компакта Skoda Karoq. Він комплектується турбованим двигунами та механічною КПП. Шоста позиція у вже згаданого раніше кросу Skoda Karoq.

Крім того, місце в десятці дісталося таким автомобілям, як Peugeot 2008, Volvo XC40, а також двом представникам японського бренду Toyota RAV4 і CH-R. Як видно, більшість із зазначених у списку SUV-представників доступна і на українському авторинку.