Американський виробник електрокарів Lucid презентував систему автономного водіння DreamDrive, яка дістанеться новітньому батарейного седану Air. У виконанні Pro анонсований автопілот оснащується відразу 32 сенсорами, серед них 14 камер, п’ять радарів, лідар і кілька ультразвукових датчиків.
При цьому водій все ще повинен тримати руки не кермі, контролюючи те, що відбувається на дорозі. На ринку нова система від Lucid буде конкурувати з фірмовим автопілотом Tesla Full Self-Driving, а також з технологіями Ford BlueCruise і GM Ultra Cruise.
Для зручності автопілот DreamDrive розділили на кілька самостійних підсистем. Так, блок Highway Assist це адаптивний круїз-контроль з утриманням в смузі, а Auto Park автоматичне паркування. А ще новий автопілот здатний контролювати увагу водія і його самопочуття. Якщо система помітить ознаки втоми, вона попередить його.
Поки в арсеналі нового автопілота значиться 30 найрізноманітніших функцій, і з часом цей список буде тільки рости. Тим більше, що система зручно оновлюється «по повітрю». Для зручності вся робота нового автопілота зображається на дисплеї за допомогою спеціальної анімації. За звуковий супровід відповідає аудіосистема Surreal Sound з 21 динаміком.