Під час представлення автомобіля співробітники компанії вказали на основні відмінності, які отримала версія Adventure в порівнянні зі стандартним паркетником. Автомобіль оснащений новою головною оптикою і протитуманними фарами, а також переробленими в плані дизайну бамперами. Також він отримав іншу решітку радіатора, алюмінієві диски коліс на 19 дюймів і обвис із пластику встановлений по периметру кузова, який підкреслює позашляхові здібності кросовера.

Салон автомобіля не отримав значних змін. Японський виробник обмежився лише додаванням додаткових декоративних вставок на передній панелі та дверних картах.

У частині силових можливостей в автомобілі будь-яких унікальних рішень не запропоновано. Для версії Adventure доступна виключно гібридна установка. В її основі знаходиться атмосферний двигун на 2,5 літри, доукомплектований електромотором на задній осі. Сумарно установка працює з ефективністю у 222 кінські сили. Щоб підвищити запас ходу автомобіля шляхом електротяги, розробник оснастив кросовер набором з досить ефективних акумуляторів.

Ціна на нову версію Toyota RAV4 Adventure поки не називається, але відомо, що в продаж кросовер повинен надійти вже цієї осені.