Bugatti представила приголомшливий гіперкар Centodieci на Пеббл-Біч в 2019 році. Але розробка суперкара за 9,3 млн доларів тривають напередодні перших постачань клієнтам в наступному році. Команда з 27 чоловік провела три тижні в Америці, де вони опинилися в «надзвичайно ворожому середовищі як для людей, так і для машин». Їх подорож почалася в Каліфорнії та подолала шлях довжиною в 800 кілометрів до пустель Аризони.

По дорозі колона, в яку також входили три Chiron Pur Sports і чотири Chiron Super Sports, піднялася на гору Лимон, їхали по нерівних дорогах і робила постійні зупинки через спеку. Розробники перевірили, чи може їх новинка видавати 320 км ч.
Всі моделі оснастили 200 датчиками для збірки даних. Під час випробувань в жаркому кліматі команда приділила особливу увагу шасі, двигуна, трансмісії, управління температурним режимом і електриці, а також автомобілю в цілому.

Це випробування на витривалість в жарку погоду виявилося фундаментальним, оскільки це єдиний спосіб переконатися, що Centodieci, як і кожна модель Bugatti, забезпечує бездоганне, надійне і безпечне водіння навіть в умовах сильної спеки в 45 C.

Випробування пройшли успішно. Centodieci продовжив свій марш до виробництва. В рамках цього процесу автомобіль підданий остаточним високошвидкісним поїздкам, щоб вивчити його максимальну швидкість, обмежену електронікою в 380 км год. Обмежена серія також повинна буде пройти випробування на витривалість, проїхавши відстань 30 000 кілометрів, перш ніж отримає остаточне схвалення.