Жінка планує встановити рекорд швидкості на суші в Антарктиді на “дикому” Porsche 356. 55-річний Porsche оснащений гусеницями на задніх осях і лижами спереду.

За останні кілька років Рене Брінкерхофф і її команда Valkyrie Racing подорожували по всьому світу, беручи участь в перегонах заради встановлення рекордів швидкості. Керуючи класичним Porsche 356, вона підкорювала бездоріжжя на шести з семи континентів Землі, збираючи при цьому гроші, щоб допомогти в боротьбі з торгівлею людьми. Дістатися до Антарктиди непросто, не кажучи вже про перегони там на Porsche.

Антарктида стане кульмінацією проєкту 356 Valkyrie Racing, який був запущений у 2017 році та вже пройшов на дистанції в 32 188 км в деяких з найбільш негостинних регіонів світу на шести континентах. Подорож на останній континент в цей час документується в акаунті команди в Instagram.

Останній етап цієї автомобільної місії буде 356 миль поїздки Антарктидою на старовинному Porsche. Однак не можна просто покататися в Антарктиді на звичайній машині. 55-річний Porsche оснащений гусеницями на задніх осях і лижами спереду. Серед іншого, лебідки в задній частині, бортовий комплект для виживання і спеціальне заднє вікно, щоб допомогти в екстреної евакуації, якщо машина провалиться крізь лід.

Після завершення ралі на 356 миль Брінкерхофф зробить спринт по замерзлій крижаний злітно-посадковій смузі на льодовику Юніон, де теоретично буде встановлений новий рекорд швидкості. Неясно, чи залишаться гусениці та лижі на машині для цього чи вона буде їздити на більш звичайних шипованих шинах.

З огляду на те, що злітно-посадкова смуга вміщає великі літаки, можна з упевненістю припустити, що побоювання з приводу прориву легкого Porsche 356 під лід мінімальні.

Від auto-portal