Молодий бренд, двоюрідний брат Volvo, оголошує про свій приїзд до Франції у 2022 році з першим салоном в Парижі. Спочатку виробник випустить свій гібридний позашляховик в одній повністю обладнаній обробці за ціною 41500 євро.

Якщо ви ще не помітили, знайте, що азійські виробники, які не японськими, починають особливо наступати в Європі. MG, SAIC, Aiways і Vinfast нещодавно зробили новину для запуску нових продуктів, в той час, як Great Wall прямо обговорює поглинання заводу Nissan в Барселоні для виробництва автомобілів на європейській землі.

Сьогодні це новий актор, який дебютує на сцені у Франції. Lynk&Co, молодий виробник, дочірня компанія Geely і двоюрідний брат Volvo, оголошує про свій приїзд до Франції. Той, який в порівнянні зі Skoda групи Volkswagen (Volvo буде еквівалентом Audi) спрямований на поступове створення своєї мережі в Європі: після Франції у Бельгії, Німеччині, Нідерландах й Італії.

Lynk&Co починає дуже спеціальний формат підписки, де можливе субсидування вашого автомобіля, щоб зменшити витрати:«Модель Lynk &Co виходить за рамки лізингу та довгострокового лізингу. Зокрема, підписка 500 на місяць все включено, доступна у плагін-гібриді (PHEV), знаходиться у вашому розпорядженні, без зобов’язань. Мобільний додаток Lynk &Co дозволяє зробити ваш автомобіль доступним для сім’ї, друзів або інших членів, коли ви його не використовуєте.