Новий і захопливий електричний двоколісний мотоцикл з’явився від українського технологічного стартапу EMGo Technology. Компанія, заснована всього три роки тому, але вже показала свого міцного електричного мотоцикла під назвою ScrAmper. Очевидно, ScrAmper має деякі серйозні показники за його досить миле ім’я.

EMGo Technology описує ScrAmper як потужну і привабливу машину як на дорозі, так і поза ногою. Він використовує вуличну платформу, має високий 207 мм дорожній просвіт, що робить його веселим мотоциклом, що може їздити по місту і по вузьких стежках.

З технічної сторони, ScrAmper використовує запатентовану технологію охолодження батареї EMGo під назвою HD10 Power Pack. Це дозволяє літій-іонній батареї працювати в тому, що EMGo називає «режимом важкого виконання» протягом тривалого проміжку часу, зберігаючи температуру батареї нижче 38 градусів за Цельсієм.

Ця інноваційна система охолодження також допомагає в можливостях швидкої зарядки батареї. Говорячи про зарядний пристрій, швидкий зарядний пристрій інтегрований в мотоцикл, забезпечуючи виняткову швидкість зарядки від нуля до повної батареї трохи більше ніж за півтори години (EMGo стверджує, що 100 хвилин від нуля до 100 відсотків).

Звичайно, ми зберегли найкраще для останнього. Електростанція EMGo ScrAmper складається з централізованого безщіткового електродвигуна постійного струму, який виробляє номінальну потужність 9 кВт, або еквівалент 12 кінських сил, і максимальну потужність 16 кВт, або приблизно 21 поні.

Більш того, ScrAmper отримує звичайну механічну коробку передач… Саме так, механічну коробку передач на електричному мотоциклі. Чотириступенева трансмісія працює, так само як і мотоцикл з бензиновим двигуном, зберігаючи деяку частину цього знайомого і незабаром ностальгічного характеру.

EMGo претендує на максимальну швидкість 130 кілометрів на годину, або 81 милі на годину.