Японський автовиробник збирається переглянути формат свого електромобіля в середині десятиліття.

Стало відомо, що хетчбек Nissan Leaf третьої генерації буде виглядати по-іншому, коли з’явиться. Європейський глава Nissan повідомив, що новий електричний кросовер, який автовиробник збирається побудувати, прийде на заміну електричного хетчбека.

Так, перехід від хетчбека до кросовера здійсниться приблизно у 2025 році, а це говорить про те, що новинка, найімовірніше, вже знаходиться в розробці. Згідно з опублікованими даними, новий кросовер буде пересуватися на платформі CMF-EV, яка належить альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi.

Зміна форми кузова автомобіля вважається частиною плану компанії з інвестування 1 млрд фунтів стерлінгів у своє підприємство у Великобританії.

Так, інвестиції допоможуть компанії перейти на електрифіковану лінійку машин з великими планами з електрифікації всього модельного рядка до 2025 року. Даний план включає як електромобілі, так і гібридні моделі.

Більша мета автовиробника полягає в тому, щоб до кінця десятиліття 80% світових продажів доводилося на електрокари, а 40% на США.

Від auto-portal