Opel Astra нового, шостого за рахунком покоління вже доступна для бронювання в Європі. Від дореформеного авто новинка відрізняється абсолютно іншим дизайном, більш сучасним і стильним, а також новою платформою. Перші постачання намічені на перший квартал 2022 року. Клієнтам в Іспанії марка запропонувала новий Opel Astra в чотирьох варіантах виконання: Ultimate, GS Line, Edition і Elegance. У «базі» Astra 2022 роки отримує легкосплавні колісні диски на 16 дюймів, салон з оббивкою з тканини, круїз-контроль, цифрову «приборку» і мультимедіа з тачскріном, а також функцію без ключового доступу в салон і ін.

З ростом комплектацій з’являються камери кругового огляду, спортивні сидіння, диски на 18 дюймів, бездротова зарядка для гаджетів, двоколірне забарвлення кузова з чорним дахом і багато іншого.
Новинка оснащується 1,2-літровим мотором PureTech потужністю 110 к.с., що поєднується з 6 ступневою механічною коробкою передач.

Альтернатива: 130-сильний бензиновий мотор у зв’язці з 6МКПП або 8АКПП. Також в моторну гамму нової Astra входить 130-сильний дизель на 1,5 літра, який може працювати в парі з механічною КП або АТ. Також доступна версія з гібридним підключаємим модулем PHEV на базі електромотора і ДВЗ потужністю 180 к.с.

Без підзарядки такий гібрид проїде близько 60 кілометрів. Ціна на новинку для Іспанії варіюються від 22 700 до 38 700 євро.

Від auto-portal