MotorTrend оголосив Genesis GV70 переможцем конкурсу «Золоті супорти» в номінації «позашляховик року». Обійшовши майже три десятки кандидатів, корейський кросовер в цьому році виділився серед грізних конкурентів завдяки своїй цінній пропозиції, чудовому водінню, привабливому дизайну і великому пакету стандартних функцій.

«Ми дуже раді нагородити Genesis GV званням Позашляховик року” сказав Ед Ло, голова редакційного відділу MotorTrend Group. «GV70 вражає своєю досконалістю у всіх відносинах завдяки свіжому дизайну, великій потужності, комфорту і якості їзди та винятковому набору функцій”.

Позашляховик року MotorTrend 2022 року отримав усі необхідні оцінки та був визнаний переможцем з 35 повністю нових або значно перероблених позашляховиків, перевершуючи їх по шести ключовими критеріями нагороди MotorTrend of the Year: безпека, ефективність, цінність, прогрес в дизайні, інженерна досконалість, продуктивність і функціонал.

«Ми дуже раді, що клієнти та галузеві експерти визнали особливий характер GV70 і наше прагнення до досконалості», сказала Клаудіа Маркес, головний операційний директор Genesis Motor America. «Завдяки сміливому дизайну і набору технологій і функцій безпеки, GV70 забезпечує неперевершений комфорт без шкоди для динамічних відчуттів від водіння».

GV70 підкуповує своїм дизайном з нетрадиційним і свіжим видом, а також зовнішнім стилем, який виробляє відмітне і багате враження.

«Дизайн привносить свого роду розкіш», сказав редактор MotorTrend Mexico Мігель Кортіна. «Genesis не намагається копіювати Європу, Америку чи Японію, а GV70 робить свою справу».

Те ж саме і з салоном, який міг бути створений тільки розкішним брендом, що виходять за рамки норми. Його величезний 14,5-дюймовий сенсорний екран входить в стандартну комплектацію кожного GV70, а на задньому сидінні у нього більше місця, ніж у ряду конкурентів, завдяки особливій формі спинок передніх сидінь, в яких більше місця для колін. У вантажному відсіку ви знайдете 844 літри корисного простору за задніми сидіннями, більше, ніж майже у всіх автомобілів в цьому сегменті. Genesis також зробив собі ім’я, пропонуючи широкий спектр стандартних функцій для своїх автомобілів за конкурентоздатною ціною, і GV70 не виняток. Він оснащений повним приводом, адаптивним круїз-контролем, утриманням в смузі руху, контролем сліпих зон.

Від auto-portal