Всім, і особливо тим, хто скептично ставився до нової лінійки LEV (легких електромобілів) від виробника скутерів і велосипедів Daymak: компанія представила перший закінчений прототип Spiritus.

Канадська компанія Daymak анонсувала один новий продукт і абсолютно нову лінійку автомобілів LEV на початку цього року. Avvenire, що в перекладі з італійської означає «майбутнє», буде включати в себе все, від електричного велосипеда до електричного трицикла з можливостями та функціями справжнього автомобіля, і навіть летючого автомобіля.

Daymak не став звертати уваги на критику і продовжив роботу, зосередивши увагу на Spiritus. Будуть випущені дві версії триколісного транспорту, Deluxe і Ultimate, а остання буде навіть здатна майнити криптовалюту, коли вона буде припаркована, буквально заробляючи гроші для власника з повітря, без викидів, в основному пов’язаних з майнінгом.

За даними компанії, лінійка Avvenire принесла понад 1 мільярда доларів потенційного доходу, і 25 000 з цих попередніх замовлень призначені для Spiritus. Так що говорите ви про триколісних транспортних засобів чи смієтеся скільки хочете, над заявами, що лежать в основі Spiritus, але, ґрунтуючись тільки на цих цифрах, цей тип LEV викликає великий інтерес.

Отже, 19 жовтня 2021 канадська компанія Daymak продемонструвала світу, що вона серйозно ставиться до всього, що обіцяла зробити – офіційно представивши прототип Spiritus.

Від auto-portal