Компанія Mercedes-Benz поступово поповнює асортимент моделі C-Class новими версіями. Однак не всі з них виходять так швидко, як хотілося б. За даними європейських видань, гібридна модифікація C-Class 300 e з’явиться тільки в листопаді 2022 року.

На середину вересня 2021 року Mercedes-Benz пропонує новий C-Class в кузовах “седан” і “універсал”, які поповнилися новими опціями, в тому числі повним приводом 4MATIC. Найбільш технологічною на сьогодні є версія, що приводиться в рух 2,0-літровим чотирициліндровим дизельним двигуном, що працює в парі з 48-вольтовою технологією MHEV. Однак в асортименті поки немає підключаємого гібрида, але в компанії обіцяло виправити це в найшвидшому часі. Після декількох затримок комерційний запуск нового Mercedes C-Class 300 e почнеться в листопаді наступного року, а постачання планується здійснювати з грудня.

Як повідомляє видання, зовні ця версія практично не відрізняється від «побратимів» з традиційним ДВЗ. Видати модель за гібрид можуть тільки додаткова кришка порту зарядки на лівому задньому крилі, а також відповідні шильдики. Значніше постраждає багажник, обсяг якого скоротиться до 315 літрів в седані та 360 літрів в універсалі.

C 300 e в якості силової установки отримає 2,0-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун, що розвиває максимальну потужність 204 к.с., і електродвигун з віддачею в 129 к.с., що працює в парі з 9-ступеневою фірмовою АКПП 9G-Tronic. Сумарно підключаємо гібридна система видає 320 к.с. потужності. Його літій-іонний акумулятор має місткість 25,4 кВт год, що дозволяє проїхати виключно на електротязі до 100 км. Mercedes пропонує нову опцію для стандартного зарядного пристрою CCS з потужністю зарядки 55 кВт, для повної зарядки якої потрібно 30 хвилин.