Компанія Hyundai Mobis, яка належить Hyundai Motor, показала начерки складного керма для використання в майбутніх автономних транспортних засобах. Кермо може переміщатися вперед і назад в цілому на 25 см, повністю втягуючись в приладову панель, коли воно не використовується, щоб звільнити більше місця перед сидінням водія.

Патенти на пристрій подаються по всьому світу, і компанія вважає, що в майбутньому зможе експортувати його іншим виробникам автомобілів.

«Hyundai Mobis виходить за рамки простого переосмислення наявних технологій і замість цього розробляє технології виготовлення деталей, які будуть застосовні до майбутніх автомобілів зовсім по-новому», сказав Джанг-дон Чой, директор підрозділу шасі та безпеки Hyundai Mobis.

«Ми продовжимо розробляти орієнтовані на майбутнє інновації на основі наших ноу-хау в основних технологіях».

Hyundai Mobis спроєктував абсолютно нові основні деталі для системи, включаючи кермову колонку, пристрій контролю сили реакції, комплект механізм ковзної направляючої, всі вони створені з урахуванням збільшеної міцності та надійності.

Складне кермо також сумісно з настройками управління по проводах, коли фізичний зв’язок між кермом і шинами замінюється електронними сигналами.

Hyundai Mobis вважає, що це забезпечує найкращу продуктивність в різних дорожніх умовах шляхом мінімізації вібрацій, які передаються в салон. Тим часом в систему вмонтовані набір датчиків, щоб будь-який транспортний засіб міг продовжувати керувати самим собою в разі виникнення надзвичайної ситуації.