Деякі автолюбителі вважають, що проводити ТО потрібно за графіком, інші  за те, щоб робити його частіше.

Регламент ТО створюється під кожну конкретну модель з урахуванням її технічних характеристик та інших особливостей. Найчастіше інтервал становить від 10 до 20 тисяч кілометрів. Нехтувати рекомендаціями компанії автовиробника не варто і потрібно завчасно міняти гальмівні колодки, моторне масло та фільтра.

Основним критерієм для розрахунку періоду ТО є заміна моторного масла, так як воно має свій термін служби. Виробники мастильних матеріалів твердять, що склад масла здатний витримувати пробіг до 23 тисяч кілометрів, але авто компанії воліють в регламенті вказувати до 15 тисяч кілометрів. Водій також повинен брати до уваги умови експлуатації та особливості машини.

В першу чергу відзначимо моделі з турбомоторами, які потрібно обслуговувати частіше через підвищених навантажень і міняти моторне масло не рідше ніж раз в 15 тисяч кілометрів. Однак сліпо орієнтуватися на пробіг не варто і якщо автомобіль рідко експлуатується, заміна масла повинна проводитися щорічно, навіть якщо зазначені вище кілометраж не пройдено.

Крім того необхідно відзначити, що їзда в місті і по трасах впливає на автомобіль по-різному, тому при використанні машини по пробкам навантаження збільшується, а значить потрібно частіше технічне обслуговування.