Концерн SsangYong, який не виконав зобов’язання по виплаті кредиту минулого року, буде врятований. Угода про його придбання може бути завершена вже в листопаді. Оскільки індійський автогігант Mahindra більше не бажає вести збитковий бренд, почалися пошуки нового власника.

Схоже, що один претендент знайшовся. Південнокорейська компанія Edison Motors, названа «кращим учасником торгів». Повідомляється, що Edison Motors придбає SsangYong приблизно за 260 мільйонів доларів до схвалення суду. Якщо припустити, що все налагодиться, угоду між SsangYong і новим власником може бути укладено вже в наступному місяці.

KoreaBizWire повідомляє, що SsangYong цікавилися три групи, включаючи каліфорнійську компанію INDI EV і консорціум, очолюваний компанією Electrical Life Business and Technology (EL B T). Однак останнього суд виключив з процесу розгляду через відсутність необхідної документації.

Edison Motors не зовсім загальне ім’я, але компанія виробляє електричні вантажівки та автобуси. Однак у них є грандіозні амбіції обігнати Tesla і стати «Apple в індустрії електромобілів».

Автовиробник планує випустити нову модель для конкурентної боротьби з Tesla Model S. Едісон заявляє, що в авто буде тримоторний силовий агрегат, який розвиває 644 к.с. і дозволяє розганятися до 100 км год менш ніж за 2,5 секунди. Модель також має акумуляторну батарею на 100 кВт год, яка забезпечує дальність дії 800 км.

Edison Motors також має намір представити Smart E для суперництва з Mercedes E-Class EQE і Smart A для конкуренції з Chevrolet Bolt, а також Tesla Model 3. Також у плани компанії входить випуск кросовера Smart X, а також електричних яхт і літальних апаратів-машин.