Компанія Hyundai повідомила, що представить новий концепт Genesis X на спеціалізованій виставці, яка пройде в Південній Кореї з 16-го жовтня. Дана модель являє собою, по суті, перейменований GT, який дебютував в США ще на початку весни.

Компанія Hyundai не повідомила чи внесла зміни в конфігурацію моделі з того часу. Відомо, що Genesis X це електричне купе, яке, можливо, ніколи не надійде в продаж. Даний концепт спочатку створювався з метою показати напрямок розвитку дизайну майбутніх автомобілів корейської марки. Цікаво, але, згідно з попередньою інформацією, при створенні Genesis X (і GT) розробники орієнтувалися на прототип Prophecy, який, своєю чергою, повинен лягти в основу нового електрокара Ioniq 6.

Компанія Hyundai ні весною, ні зараз не розкрила технічних характеристик свого електрокупе. Але на опублікованих фотографіях можна побачити великі гальмівні супорти, які опосередковано вказують на високу продуктивність автомобіля.

Дизайн кузова у Genesis X частково перегукується з оформленням поточних моделей корейського суббренда. Зокрема, новинка має двоярусну передню і задню оптику, представлену у вигляді тонких світлодіодних смужок, і велику радіаторну решітку у формі щита. Але салон у Genesis X виконаний в унікальному стилі. Його трансмісійний тунель, що відрізняється досить компактними розмірами, оброблений шкірою. Від нього вгору йде планка з великим селектором і ще кількома елементами управління. Вона тягнеться по «торпеді» переходячи в сонцезахисний козирок приладової панелі. Крім того, новинка отримала передні крісла у формі ковшів, що забезпечують комфортну посадку.