Компанія Hyundai, що відкрила днями попередній продаж свого нового електричного кросовера Ioniq 5, поділилася інформацією про начинку моделі та опублікувала офіційний фотосет паркетника. Є відчуття, що виробник трохи не встигає за розвитком подій, пов’язаних з новинкою. Нагадаємо, що всі виставлені на онлайн продаж кросовери були буквально зметені в Австралії з віртуальних стендів за лічені години.

Компанія оперативно готує наступну партію в 160 автомобілів, а число заявок між тим переступило 13 тисяч штук. Покупців навіть не бентежить аж ніяк не бюджетна вартість новинки. Виробник додатково підігрів інтерес потенційних покупців користувальницькою інформацією щодо характеристик двигунів і комплектаціях кросовера.

Як розповіли офіційні релізи, паркетник буде продаватися з двома різними силовими установками. Молодша версія має електродвигун потужністю 214 к.с. з 350 Нм крутного моменту, що приводить в рух лише задню вісь. Такий Ioniq 5 можна придбати за ціною 71 900 австралійських доларів (52900 американських доларів).

Більш потужна версія корейського електрокара відзначена наявністю 302-сильного агрегату (225 кВт) і крутний момент 605 Нм. Це вже повнопривідний апарат, вартість якого починається від 75 900 в валюті зеленого континенту (55700 американських доларів).

Обидва варіанти несуть на борту джерело живлення у вигляді літієво-полімерної батареї на 72,6 кВт год. Акумулятори мають функцію швидкої підзарядки в середньому діапазоні від 10 до 80% менше ніж за 17,5 хвилин. Заряду повної батареї вистачить для задньопривідної моделі, щоб проїхати приблизно 451 км, AWD-кросовер зажадає до зарядки через 430 км.

Також в компанії пообіцяли, що в найближчому майбутньому можуть з’явитися більш доступні моделі Hyundai Ioniq. Цього збираються досягти шляхом використання менш містких акумуляторів на 58 кВт год і двигунів потужністю в 167 і 232 кінські сили.