Купуючи Skoda Enyaq Coupe iV можна буде вибрати між трьома рівнями потужності.
Чеський автовиробник провів попередню прем’єру електричного купе образного кросовера Enyaq Coupe iV, розповівши подробиці про його силову установку і параметри показавши автомобіль в камуфляжному виконанні.

Так, модель отримає кузов ліфт бек з похилим дахом, довжина авто дорівнює 4563 мм, а висота 1617 мм. Відомо, що обсяг багажника становить 570 літрів. У момент придбання покупці мають можливість вибрати з безлічі пакетів Design Selection, які створюють атмосферу в машині на будь-який смак.

Відзначимо, що Loft Design Selection це новий і затишний варіант, в той час, як Lodge робить акцент на екологічно чистих матеріалах, по типу чохлів для крісел з 40% натуральної вовни та 60% поліестеру. Також, можна буде вибирати між трьома рівнями віддачі силової установки, акумуляторами двох розмірів, а також заднім і повним приводом.

Базова модифікація отримає в оснащенні акумулятор на 62 кВт год і електромотор з віддачею 132 кВт на задній осі. Комплектація ENYAQ COUPE iV 80 також має задній привід, електромотор потужністю 150 кВт і акумулятор на 82 кВт ч. Дана версія здатна похвалитися максимальним запасом ходу більше ніж 535 км без підзарядки. Нагадаємо, що поява Enyaq Coupe iV очікується в кінці цього року, цінники будуть названі тоді ж.

Від auto-portal