На Мюнхенському автосалоні 2021 офіційно представлений новий електричний концепт-кар Renault 5. Раніше ця модель була звичайним тридверним хетчбеком, який продавався на європейському ринку з 1970 по 1985 рік. Тепер же ця легенда автоспорту буде відроджена у вигляді повністю електричного автомобіля.

У порівнянні з тонким і струнким оригінальним Renault 5, електричний концептуальний автомобіль став помітно «повніше». Разом з тим, шоу-кар використовує більші колісні диски в поєднанні з дуже помітними лініями на передніх і задніх крилах, а загальний візуальний ефект створює враження досить потужної машини.

В деталях форми кузова інженери вирішили дати данину поваги дизайнерам класичного Renault 5. Наприклад, це стосується передньої частини автомобіля. Вона складається з великої кількості плоских прямих ліній і прямокутників, нагадуючи бампер і фари Renault 5 першого покоління, створені Мішелем Буе. Дизайн задньої частини нового автомобіля не може не захоплювати шанувальників класичної машини. Успадкувавши кут С-стійки й прямі кормові двері від Renault 5 першого покоління, загальна форма ліхтарів також черпає натхнення зі старої моделі. Вони відрізняються лише висотою і структурою світлодіодного джерела світла. Ліхтарі нового автомобіля також з’єднані двома світлодіодними смужками, що проходять через задні двері. Права прикрашена ромбоподібним логотипом Renault і цифрою «5».

Насправді на концептуальному автомобілі багато елементів із зображенням «5». Власники нової моделі напевно проведуть кілька захопливих хвилин в пошуках кожної п’ятірки. Що стосується салону і подробиць про потужності нового автомобіля, то компанія поки не розкриває ніякої додаткової інформації. Крім того, Renault також заявила на свій пресконференції, що планує випустити 7 нових чисто електричних продуктів до 2025 року.

Як невеликий електромобіль новий Renault 5 може замінити модель Zoe.

Від auto-portal