Судячи з усього, компанія Mercedes-Benz завершила підготовку нового електричного тягача eActros до виходу на ринок. Згідно з опублікованою інформацією, серійне виробництво німецької моделі стартує в жовтні. У той же терміни, ймовірно, почнуться продажі автомобіля.

Відомо, що поки німецька новинка буде поставляться виключно на європейський ринок. Прототип eActros дебютував ще у 2018 році. Причому його попередника показали за 2 роки до цього. Німецька модель позиціюється, як повністю електричний тягач, призначений для перевезення великих вантажів на далекі відстані. Mercedes-Benz, перш ніж вивести новий eActros на ринок, провела кілька місяців за тестуванням автомобіля.

Передсерійні прототипи німецької моделі за цей період подолали понад півмільйона кілометрів. Цікаво, що до випробувань своєї новинки компанія Mercedes-Benz привернула власних клієнтів, які заявили про наміри придбати електричний тягач. eActros комплектується двома електродвигунами, які вбудований в центральну ось, і двоступеневою трансмісією. Кожен силовий агрегат доповнюється інтелектуальною системою охолодження, яка також відповідає за кондиціонування повітря в салоні.

В сукупності обидва мотори видають до 442 к.с. При цьому їх максимальну віддачу можна збільшити до 536 к.с. Залежно від модифікації німецька модель комплектується акумуляторами сукупною місткістю 315 або 420 кВт год. Запас ходу в тягача відповідно становить 300 і 400 км. Максимальна вантажопідйомність новинки досягає 27 тонн. Акумулятори доповнюються системою рекуперацією енергії, яка заряджає батареї не тільки під час гальмування, але і при уповільненні швидкості руху.