Ford завершив виробництво деяких автомобілів для ринку США, натомість зосередившись на кросовери, позашляховики та вантажівки. В Америці це означало припинення виробництва Ford Focus, який існує на інших ринках, і його дизайн потребує оновлення. Вперше оновлену модель фотошпигуни помітили на початку цього року, і це був Focus Active з мінімальною кількістю камуфляжу.

На нових фотографіях видно, що хетчбек продовжує маскувати капот і задню частину. Це оновлення в середині циклу означає, що Ford не змінюватиме більшу частину дизайну моделі, а замість цього трохи змінить стилістику. Очікується, що оновлена ​​модель отримає інші фари, покращений бампер, новий дизайн і модифіковану решітку радіатора.

У задній частині змін буде ще менше, вони, як і в передній частині, будуть полягати в нових елементах освітлення. Як і фари, задні ліхтарі виглядають вже і знаходяться над дуже знайомим заднім бампером. Очікується, що всередині Ford оновить інформаційно-розважальну систему, додавши екран більшого розміру, можливо, розміром до 10 дюймів. Він також може отримати останню версію програмного забезпечення SYNC 4.

Оновлення програмного забезпечення стає таким же важливим оновленням, як оновлення зовнішнього вигляду. Малоймовірно, що Ford планує будь-які значні зміни в моторній гамі, тому поточні зміни повинні бути збережені в основному без змін. Ford не повідомив, коли відбудеться дебют оновленого Focus. За одними чутками, Ford проведе презентацію в кінці 2021 року, а інші припускають, що вона може відбутися на початку 2022 року.