У мережу інтернет просочилися «живі» зображення прототипу нового кросовера під брендом Smart. Закамуфльована новинка пересувалася не своїм ходом, а на автовозі.

Нещодавно в новинних стрічках з’явилася інформація, що німецька компанія Mercedes і китайська Geely працюють над новим паркетником з емблемою Smart. Дебют обіцяної новинки організували на головний автосалон Німеччини. В рамках Мюнхенського мотор-шоу було презентовано концепт під назвою Smart №1. Пізніше в мережу потрапили патентні ескізи нового «розумного» кросовера. З їх допомогою ми дізналися, що серійний паркетник не став повністю копіювати мюнхенський шоу-кар.

Тепер же у вільному доступі з’явилися «живі» фотографії реально паркетника. Знімками ділиться портал autohome.com.cn. Товарний кросовер Smart, одягнений в камуфляж, показали на автовозі. Маскування не заважає розглядати великі повітрозабірники на передньому бампері. Ця деталь екстер’єру була представлена ​​на патентних ескізах.

Очікується, що новинка буде базуватися на платформі SEA від інженерів Geely, яка створювалася спеціально для електрокарів. У тому, що майбутній паркетник Smart отримає електромотор, впевнені більшість автоекспертів. Довжина новинки трохи перевищить 4,29 метра при колісній базі 2,75 метра.