Головною перевагою поновлення називають зниження витрат на експлуатацію, утримання та обслуговування автомобіля. А це ключові параметри в сегменті комерційної техніки.

Компанія Opel почала продавати оновлений фургон Movano. Головним нововведенням став перехід на нову платформу від концерну Stellantis. Тепер автомобіль став ближче до інших LCV концерну Citroen Jumper, Peugeot Boxer і Fiat Ducato. Ці три авто збираються в Італії, а ось виробничий майданчик для Opel знаходиться в Польщі. Раніше фургони Opel виробляли на заводі Renault у Франції. У компанії Opel впевнені, що перехід на нову платформу повинен допомогти збільшити продажі в сегменті LCV.

Відзначимо, що новий фургон також отримав і повністю електричну модифікацію, яку назвали Movano-e. Під капотом знаходиться двигун з віддачею в 123 к.с.

В базовій версії без підзарядки можна подолати 116 км шляху, а сама максимально прохідна версія здатна подолати 247 км. Швидкість фургона обмежена електронікою на позначці в 110 км год. Однак у найближчі роки в Opel більше роблять ставку на версію з дизельним мотором, який при робочому обсязі у 2,2 літра здатний видавати від 121 до 165 к.с. в залежності від комплектації.

Найдоступніший Opel Movano коштує 32580 євро, а за максимальну комплектацію доведеться заплатити вже 57 990 євро. Оновлений фургон має значно менші витрати в порівнянні з попередньою версією так, на обслуговуванні та гумі можна економити до 20%, а нова силова установка споживає на 11% менше палива.

Відзначимо, що Opel Movano отримує відразу 4 варіанти довжини кузова найкоротший має 4 963 мм, а найбільш розтягнутий 6 363 мм. В цілому автомобіль вийшов дуже гнучким він може мати три варіанти висоти, різну кількість рядів в кабіні, а в майбутньому може бути переобладнаний під кемпер.