Ford Expedition є, мабуть, наступною моделлю в лінійці бренду, яка носить значок ST. У той час як значок намагається викликати більш спортивні характеристики, транспортні засоби, такі як Expedition, як і раніше повинні працювати, і це видно по останньої партії шпигунських знімків Expedition ST.

На нових фотографіях зображений позашляховик, буксирував за собою великий причіп. Це не означає, що Expedition ST не буде швидким і веселим. Нові чутки припускають, що модель може запропонувати до 475 кінських сил (354 кіловати), коли вона з’явиться, хоча деталі трансмісії ST загадкою. Доступний в цей час 3,5-літровий V6 з подвійним турбонаддувом видає 400 к.с. (298 кВт). Двигун видає 450 к.с. (336 кВт) в Lincoln Navigator.

Який би двигун ні отримав ST, Ford буде поєднувати його з 10-ступневою автоматичною коробкою передач, причому звір розганяється до 60 миль в годину (96 кілометрів на годину) в п’ятисекундному діапазоні. Позашляховик продовжує носити невеликий камуфляж на передній і задній панелях, ймовірно, приховуючи скромне оновлення стилю. Інші конструктивні особливості включають великі 22-дюймові колеса, червоні гальмівні супорти та вихлоп з двома наконечниками. Схоже, що він отримає ті ж відмінні риси стилю, що і моделі Explorer ST.

Ми очікуємо, що Ford покаже Expedition ST щодо скоро. Відсутність камуфляжу говорить про те, що компанія близька до дебюту, і ми сподіваємося побачити його до кінця року, хоча Ford не надав ніяких натяків. Значок Ford ST знайшов послідовників у моделей Focus і Fiesta ST, хоча вони більше не доступні в США. Значок знаходить нове життя в епоху кросоверів і позашляховиків, а Expedition прагне стати привабливим доповненням до лінійки Ford. До нього приєднається Expedition Timberline, яка також в розробці.