Subaru працює над важливим налаштуванням однієї зі своїх найбільш актуальних моделей. Новий Subaru Impreza буде представлений в суспільстві в кінці 2022 року і принесе з собою численні новинки. В Японії з’явилася нова інформація про зміни, які будуть внесені в лінійку Impreza.

У 2017 році на сцену увірвалося п’яте покоління Subaru Impreza. Японський виробник повернувся в конкурентний сегмент C з пропозицією самого цікавого. Кілька років по тому, в повному розквіті й бумі стійкої мобільності, Subaru представила на Старому континенті гібридну версію (HEV) свого компакта.

Subaru є дуже неохочим виробником, коли справа доходить до розкриття конкретних деталей про моделі, над якими він працює. Більш того, моделі Subaru, які знаходяться в розробці ми можемо побачити тільки очима фотографів-шпигунів.

Те, що тестові зразки Subaru не фотографуються, не означає, що їх не існує. Японська фірма дуже ревнива і намагається всіма способами уникати сторонніх очей. Проте, з особливим акцентом на Японію, з’явилися нові та цікаві подробиці про один з проєктів над яким працює бренд. Це новий Subaru Impreza 2023.

З огляду на момент, коли нинішня модель увірвалася на сцену, прийшов час для того, щоб вона піддалася капітального ремонту. Повна установка побачить світло приблизно через рік і принесе з собою важливі новинки з точки зору дизайну і механіки.

Естетичні зміни будуть особливо важливі в моделі хетчбека. Мета зрозуміла, лінійка Impreza повинна адаптуватися до нової філософії дизайну Subaru. Мова, яку ми можемо знайти в моделях недавньої презентації, таких як нові Subaru BRZ і Subaru WRX.

Що стосується механічної секції, то очікується, що пропозиція буде складатися з двох чотирициліндрових двигунів об’ємом 1,2 і 2,0 літра. Також є припущення, що буде представлений новий 1,5-літровий двигун. Модель, призначена для Європи, за логікою, повинна буде зробити ставку на електрифікацію, як це відбувається сьогодні. Однак інформації про нову гібридну версію на цей момент немає.

Коли він з’явиться на ринку? Дебют в суспільстві призначений на листопад 2022 року. Тому нова Impreza не дійде до дилерських центрів до першої половини 2023 року. Очікується, що спочатку вона буде виставлена на продаж в Японії, а потім автомобіль буде представлений в Європі.