Компанія Gordon Murray Automotive офіційно підтвердила, що дебют нового суперкара T.50 відбудеться пізніше в жовтні 2021 року на 78-му зборах членів Фестивалю швидкості в Гудвуді. Повідомляється, що в день дебюту автомобіль проїде кілька кіл по гоночній трасі. Крім основного автомобіля буде показана спец версія суперкара T.50s Niki Lauda, ​​який отримає 725-сильну силову установку.

Відзначимо, що тираж T.50 буде обмежений сотнею примірників, виробництво яких почнеться у 2022 році. Після закінчення складання всіх машин на конвеєр встане Спецсерія Niki Lauda, ​​тираж якої складе всього 25 авто.

Дизайн суперкара T.50 виконаний в стилі легендарного McLaren F1, також від нього новинки дісталася система для забезпечення граунд-ефекту. У рух автомобіль приводиться 3,9-літровим мотором V12 від Cosworth, який видає 654 к.с. Відмінною особливістю Gordon Murray T.50 стане маса автомобіля, яка з усіма рідинами становить всього 986 ​​кг. У задній частині автомобіля розташований досить великий вентилятор, який і забезпечує той самий горезвісний граунд-ефект.

Повідомляється, що при гальмуванні з високої швидкості вентилятор працює на 100% потужності та забезпечує заднім колесам додаткову притискну силу за словами розробників, це допомагає автомобілю зупинитися на 10 метрів раніше, ніж він би зробив це без системи граунд-ефекту.