У мережі опублікований цікавий проєкт стандартного позашляховика Cadillac Escalade, який отримав величезні колісні диски 30 радіусу, а також дуже низьку посадку в стилі лоурайдерів. Цікавий факт: культура лоурайдерів сходить до 1940-х років, особливо в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, США. Найперші лоурайдери жили під девізом «низько і повільно».

В наші дні автомобільна культура лоурайдерів вже поширилася по всьому світу, далеко від своєї первісної політичної позиції. Проте, Джейк Маккидд вирішив перетворити стандартний Cadillac Escalade за 108 000 доларів в справжнісінький лоурайдер, щоб автомобіль “врізався” в землю якомога нижче.

“У той час, як Escalade часто пов’язані з хіп-хоп культурою, Джейк Маккидд говорить, що це інша порода автомобілів, яка все ж таки не сильно відхиляється від культури лоурайдерів” написано на офіційній сторінці цього хлопця.

Ви могли б подумати, що цьому Escalade дали тільки величезний комплект коліс і спилені пружини, але насправді це не так. Фактично, це велика післяпродажна робота: Маккидд і його команда повинні були зробити шасі від бампера до бампера, щоб забезпечити знижену стійку.

Звичайно, модернізація містить багато машинної роботи, різання і роботи з електронікою. Усередині встановлені колісні арки, що є секретом цієї збірки і дозволяє зберігати дійсно низьку стійку. Колісні арки навіть знаходяться всередині моторного відсіку, поруч з недоторканим 6,2-літровим двигуном V8.