В наступному місяці, грецька компанія Spyros Panopoulos Automotive представить свій 3000-сильний гіперкар Chaos. Машина буде коштувати дуже дорого. Spyros Panopoulos Automotive або SP Automotive з Греції хоче створити перший у світі «ультра-кар». Він повинен був дебютувати на Женевському автосалоні 2022 року, який нещодавно знову скасували. При цьому SP Automotive вирішила оголосити про дебют своєї новинки раніше, і це станеться досить скоро.

Мета підприємця Спіроса Панопулоса була проста «Створити найшвидший і технологічний серійний автомобіль у світі. Шедевр технологій, інновацій, вироблений самим унікальним способом Багато інформації про прийдешнє грецького гіперкара можна витягти з опублікованого відеоролика. Найбільш примітними є дорогі матеріали, які будуть використовуватися для створення машини, включаючи титан, вуглецеве волокно, зілон (спеціальний легкий і міцний полімер), кевлар і вихлопну систему з інконель”.

Тим часом найцікавіша частина грецького гіперкара це його силова установка. Тизер не вдавався в подробиці, за винятком того факту, що це буде 4,0-літровий двигун V10 з подвійним турбонаддувом, який видає 2000 кінських сил в базовій конфігурації, в той час, як версія з топовими характеристиками розрахована на 3000 кінських сил. Двигун зможе крутитися до 12000 об. Хв.

Рекламовані показники продуктивності включають розгін від 0 до 100 км год за 1,8 секунди та максимальну швидкість в 500 км год. Тепер про ціну. SP Automotive заявила, що всього буде випущено 100 одиниць Greek Chaos, при цьому буде вироблятися 15-20 автомобілів на рік. Стартова ціна складе 5,5 мільйона євро за базову модель. Максимальна версія потужністю 3000 к.с. буде коштувати 12,4 мільйона євро.